Menu
Your Cart

Özel DikimNEDEN ÖZEL DİKİM


Günümüzde genel olarak standart bedenlerle üretilen ürünleri kullansak ta aslında herkesin beden ölçüsü farklıdır ve giyimde şıklığı belirleyen ilk faktör giydiğiniz ürünün üzerinize tam olarak oturmasıdır. Bunu sağlayan da sizin şıklığı kişiyi girdiği ortamlarda bir adım öne taşır, farkınızı ortaya koyar, özgüveninizi en üst noktaya çıkarır.

KUMAŞ SEÇİMİ

Takım elbise diktirmeye karar verdiğinizde, Takım elbisenin değerini, terzilik becerisi olduğu kadar kullanılan malzemeler de belirler. Bu nedenle, kumaş seçimi ilk önemli tercihtir. Taji'de en kaliteli kumaşlar müşterilerin beğenisine sunulur. Kumaş yalnızca takım elbisenizin nasıl göründüğünü değil, zamana ve kullanıma nasıl dayanacağını da belirler.

ÖLÇÜ ALIMI

Özel dikim takım elbiselerde doğru beden ölçüsü, kumaş dokumasından itibaren birden fazla defa prova gerektirir. İlk olarak, takım elbisenizin temel ölçüsünü belirleyen iskelet kalıbı belirlenir. Ardından ön kısımdaki cep ve yüzlerin ölçüsü alınır. Son olarak, 'bitiş ölçüsü' alındığında ilikler dışında takım elbise son şeklini alır. Taji markası altında tüm aşamaların ortak noktası, müşterilerimizin yüksek memnuniyetine olan ihtimamdır. Terzilik zanaatı oldukça şahsi bir süreç olduğundan, özel dikim esnasında, giyecek kişinin amacı ve onun kişisel tercihlerini prova tam anlamıyla yansıtır.

KALIPLAR

Taji'de standart kalıplar kullanılmaz, her bir takım için, kullanıcıya özel bir kalıp hazırlanır. Tadilatlara güvenmez; daha sonra kullanmak üzere arşivlenen ve düzenli olarak güncellenen kişisel kalıplar alır. müşteri arşivi, üretim sürecini önemli ölçüde kısaltır. Bir kalıp yalnızca ölçülerden oluşmaz; omuz eğimi, sırt yüksekliği gibi birçok detay vardır.
Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi:Çerez Politikası