İster özel dikim ister hazır giyim, aksesuar ya da ayakkabı olsun; Taji sadece en iyilerle çalışır

Kaliteli malzemelerle mükemmel stil kombinasyonlarını yaratmak, Taji’nin uzmanlık alanı. Bu alanda her zaman daha iyi üretim yapmak adına, Taji erkek giyiminin her aşamasında alanının öncü markalarıyla işbirliği yapar.

Ermenegildo Zegna’nın kaliteye bağlılığı ve zanaat ustalarına destek amacıyla modern teknolojiyi kullanma felsefesi, geçmişi, bugünü ve geleceği birbirine bağlayan, yaşayan bir gelenek. Dünyanın en kaliteli tekstilleri, hammaddesinden bitimine kadar en yüksek standartlarda üretilir.

40 yılı aşkın deneyimiyle Bresciani, en iyi pamuk, yün, kaşmir, kendir, ipek ve keten çorap üretiminin uluslararası adıdır.

İtalya, Fransa ve İspanya’dan gelen en kaliteli derileri kullanarak üretilen tüm Magnanni ayakkabıları, seçkin boyalar ve el cilasıyla son halini alır.

Elizabeth Parker 1995 yılından bu yana erkek için şık aksesuar markalarının başında geliyor. Marka yalnızca kendi ürünlerini imal edip satmakla kalmayıp, birçok uluslararası tanınmış markanın erkek takım aksesuarları dizisini de tasarlayıp üretiyor.

Drake’s 1977 yılında Londra’nın East End bölgesinde, ipek dokuma merkezi Spitalfields yakınlarında kurulmuştur. Yüksek kalitede kumaş koleksiyonuyla, Paris, Milano ve Tokyo’nun da aralarında bulunduğu lüks modanın kalbinin attığı şehirler ve en prestijli dikim evlerinde sadık bir kitle edinmiştir.

80 yıldan fazla deneyimiyle Fedeli, kumaş üretiminde en saygın markalardan biridir. Zarif terziliğinden uluslararası lüks modadaki yerine kadar, kalite Fedeli'nin başarısının temel taşıdır.

20 binden fazla kumaş çeşidini barındıran koleksiyonuyla, dünya üzerinde 80’den fazla ülkede en talepkar müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilen Cotonificio Albini, Avrupa’daki en büyük gömleklik kumaş üreticilerinden biridir.

1889 yılında Jeanne Lanvin tarafından kurulan, tasarıma kadın şapkaları üreterek başlayıp sonrasında Paris’in üst sınıfını giydiren Lanvin, erkek giyimindeki en önemli markalardan biri olmayı sürdürüyor. Faaliyet gösteren en eski Fransız modaevi olan markanın kumaşlarında kalite ve incelik ön planda.

1750 yılından bu yana üretilen Thomas Mason kumaşları, tarihi belgelerde bulunan koleksiyonlardan esinlenerek hazırlanan mevsimlik koleksiyonların yanı sıra, aynı zamanda devamlı çizgisini de korumuştur; ve Britanya beğenisine sahip kişilerin beğeni kıstasını oluşturur.

Ariston’un kıymetli kumaşları yalnızca İtalya’da üretilir ve geniş bir yelpazede bileşimler ve lifleri kapsar: yün, tiftik, ipek, kaşmir, pamuklu ve keten. Araştırma ve geliştirme, gelenek ve kalite, şirketin yapı taşlarını oluşturur.

Santoni ayakkabı markasının felsefesi: “kalite, ustalık, mükemmeliyet ve yaratıcılığın peşinde olmak”. Bunlar, hiç bitmeyen tarz dönüşümleri karşısında dahi erkek giyimini sanata çeviren unsurlardır.

100 yılı aşkın mirasıyla Tessitura Monti, dünyaca ünlü kumaşlarını üretirken uzmanlığını tutkulu renk kombinasyonlarıyla ve son teknolojiyle buluşturuyor.

İtalya ve dünyanın en eski ve en prestijli ayakkabı üreticilerinden biri olan Barrett, en iyi ürünleri ve teknikleri kullanarak tamamen el yapımı ayakkabılar yaratan birkaç firmadan biri.

Babette Wasserman’ın yaratıcı vizyonu yarı değerli mücevherlerin zarif tarzını, itinayla işlenmiş geometrik biçimler ve organik formlarla birleştirir.