TAJİ HİZMETLERİ

Taji olarak, giysilerimiz ve hizmetlerimiz ‘yüksek kalite’yle anılır. Bu nedenle hizmetlerimizi, kumaşlarımızla başlayıp müşterilerimizin en iyi hatıralarıyla nihayete eren bir süreç olarak görüyoruz. Hizmetlerimiz müşterilerimizle olan bağımızın temelindedir. Diğerlerinin “ayrıcalıklı hizmetler” diye tanımladıkları Taji’nin DNA’sını oluşturur.

MEVSİMLİK GARDIROP ASİSTANLIĞI

Taji gardırop stilistleri olarak, yüksek kalitede parçalar ve sezon trendleriyle zevkleriniz, mesleğiniz ve hobilerinize göre gardırobunuzu düzenliyoruz. Tarzınızı ve sahip olmanız gereken ceket, pantolon, gömlek gibi temel parçaları bir araya getirip, zamanı geldikçe yeniliyoruz. Kravat, mendil, kol düğmesi, çorap, fular gibi aksesuarlarla stilinizi zenginleştiriyoruz.

MEVSİMLİK GARDIROP ASİSTANLIĞI
ÖZEL ETKİNLİKLER İÇİN ETKİNLİK KOÇLUĞU

ÖZEL ETKİNLİKLER İÇİN ETKİNLİK KOÇLUĞU

Özel akşam davetlerinde kafanızda canlandırdığınız ve içinize sinecek şekilde giyinmek önemlidir. Davetin kıyafet koduna göre hazırlık yapan Taji ekibi, kusursuz görünmenize yardımcı olur. Frak, tight, demi tight ya da smokin üzerinden, tüm detayları kullanarak ideal kombini yaratır. Kendinizi ‘Black Tie’ ya da ‘White Tie’ kullanımındaki uzmanlığımıza bırakın.

VALİZ DESTEĞİ

İş seyahatlerinden, yaz tatillerine tüm yolculuklarda yanınıza almanız gereken tarz sahibi ve pratik eşyalarla size özel bir valiz hazırlıyoruz. Seyahatlerinizde iyi hissetmek, rahat ve şık alternatiflere sahip olmak ve her an mükemmel görünmek için desteğimizi alabilirsiniz. Hafif, eksiksiz ve akıllı bir valiz hazırlamak, Taji ekibinin uzmanlığıyla mümkün.

VALİZ DESTEĞİ
GİYSİ BAKIMI

GİYSİ BAKIMI

Tıpkı özenle takip edilen bir yatırım gibi, özel dikim kıyafetleriniz için de düzenli bakım yapılmalı. Talebinize göre dilerseniz her mevsim, dilerseniz daha sık, giysilerinizi alıyor, daha uzun süre kullanabilmeniz için bakım, yenileme, temizleme hizmetleri sunuyoruz. Gerekli durumlarda tadilat işlerinin tamamını yaparak, gardırobunuzun daima yeni ve zarif olmasını sağlıyoruz.