En Yüksek Kalite Kumaşlar, Titiz İşçilik, Kusursuz Hizmet ve Zamanın Ötesinde Bir Tarz

Taji, son 10 yıldır erkek modasına modern ve sofistike bir dokunuş getiriyor. Taji’yi anlamanın yolu ise, markanın ardındaki, çalışkan, samimi ve tutkulu ismi; Tacettin Şeker’i ya da iş ortaklarının onu tanıdığı adıyla “Taji”yi tanımaktan geçiyor. En yüksek kalite kumaşların, en iyi işçilikle birleştiği, güçlü bir tarz için Şeker’in formülü:

“Kendine güven, olumlu etkileşimler ve sağlam bir kişilik. Ve tabii ki, karşısındakini ve onun ne istediğini doğru okuyabilen bir terzi…”

Müşterilerine muhteşem hizmeti sunmak adına, takımların ipliklerinden düğmelerine kadar tüm küçük ayrıntılarıyla ilgilenen Şeker, İstanbul ve New York’taki butiklerinde mutlaka mükemmeliyeti hedefliyor ve ondan daha azını asla kabul etmiyor. Müşterilerine kusursuz terziliği sunmak adına, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar onlarla yüz yüze buluşuyor.

“En iyi hizmeti sunmak her şeyden önce gelir, ürün daima onu takip eder. İş çizgimizde en önemli şey; yapabildiğimizin en iyisini yapmak, kalite standardımızdan asla ödün vermemek ve mükemmel hizmeti sunmaktır. Ben hiçbir müşteriye ‘hayır’ demiyorum. Gerekli şartları, nerede ve nasıl mümkün olursa o şekilde yaratıyorum!”

Kurucumuz Tacettin Şeker’e göre tarz tamamen bireysellikle ilgili. Taji’de müşterilerimizin özgün tarzları üzerinde çalışmaya başlamadan önce onlarla zaman geçirip taleplerini öğreniyoruz. Ölçü, anatomi, renk, meslek, zevkler ve hobiler... Sizle ilgili bilumum kişisel ve hususi tercihler ve beğeniler bizim sizin gerçekten kim olduğunuzu anlamamıza yardımcı oluyor. Bizzat seçilmiş yüksek kalite kumaşlar, bedeninize göre kalıplar ve en uygun duruşu sunuyoruz. Birçok seçenek arasından tercihinize sunulan yaka, manşet, düğme, astar gibi kişisel detayları ve isim işlenmesinden renge hatta melton tasarımına kadar birçok kişiselleştirilmiş tercihle, giydiklerinizin yaşam tarzınızı tamamlayacağının teminatını veriyoruz.

“Bir erkeği gösteren takım elbisesidir. Tarz yalnızca kıyafet veya kumaş demek değildir; cesaretten doğar. Asıl önemli olan kendine güvenmektir. Kendinle barışık olmaktır. Kendin olmaktır. Ne daha fazlası, ne de daha azı”

“Benim felsefemde ‘yapılamaz’ diye bir şey yok. Bir müşterim, bizde olmayan bir şeyi istediğinde bile bunu söylemem. 'Peki' derim ve bunu yapmanın bir yolunu ararım ya da yaratırım. Her zaman sözümde dururum. Bu dünyada herşey mümkün."

  TAJİ PRIVATE LABEL & İTHAL MARKALAR  

Seçkin özel dikim hizmetinin yanı sıra; Taji, müşterilerini kendi adıyla çıkardığı hazır giyim koleksiyonunun şık parçaları ve önde gelen dünya markalarından oluşan özel bir giyim seçkisiyle de buluşturuyor. Taji, Napoli’de dünyanın en iyi erkek giyim üreticilerinden biriyle çalışarak kusursuz detaylarıyla dikkat çeken Taji Markasını oluşturdu.

Hazır giyim ürünleri, mükemmel işçiliğin bir sonucu olarak özel dikim kalite ve hissini veriyor. Dünyanın önde gelen erkek giyim markalarından özel olarak derlenen seçki; dikkat çeken ayakkabılar, tarz ve şahsi zevkinizi pekiştiren aksesuarlarla bir arada bulunuyor.

Modern ve yenilikçi bir tarzın yansıması olan Taji, özgün ve mevsimlik trendler arasındaki mükemmel dengeyi sürdürerek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya devam ediyor.