“En iyi hizmeti sunmak her şeyden önce gelir, ürün daima onu takip eder. İş çizgimizde en önemlisi; yapabildiğimizin en iyisini yapmak, kalite standardımızdan asla ödün vermemek ve mükemmel hizmeti sunmaktır. Ben hiçbir müşteriye ‘hayır’ demiyorum. Gerekli şartları, nerede ve nasıl mümkün olursa o şekilde yaratıyorum!”

KİŞİYE ÖZEL TASARIM VE ÜRETİM  SİZE ÖZEL TASARLIYOR VE ÜRETİYORUZ 

1998 yılında kurulan Taji, Türkiye’nin önde gelen özel dikim markalarından biri olarak erkek giyimde yenilikçi adımlarla öncü olmanın gururunu yaşıyor. Tacettin Şeker, ya da müşterileri ve dostlarının bildiği adıyla Taji, “Biz gelip geçici moda akımlarına göre değil, kişiye özel tasarım yapıyoruz.” diyor. İstanbul’da mütevazı bir terzihanede yolculuğuna başlayan Taji, zamanla büyüyerek 2002’de New York’taki ilk mağazasını açtı; 2014 yılında Akasya Acıbadem’de açtığı mağazayı da 2015 yılında Nişantaşı mağazası takip etti. Taji bugün özel dikim, Taji'nin kendi adıyla yarattığı hazır giyim markası ve erkek giyim dünyasının önde gelen markalarının birleştiği özgün bir iş modeli olarak öne çıkıyor.

STİL DANIŞMANLIĞI

“Takım elbise bir erkeği tanımlar. Stil yalnızca kıyafet veya kumaş demek değildir; cesaretten doğar."

 
ÖLÇÜ ALIMI VE TESLİM

Yurt içinde veya yurt dışında, Taji teslimatları tam zamanında elinize ulaşır. Ölçüleriniz arşivimizde ise; yeni takımınız siparişinizden 48 saat sonra kapınızda olur. Ne zaman ve nerede olursanız olun.